MÖBLER / Bord / Matbord 15975102

nr 1597 5102

Matbord

1800-tal, med låda, mahogny, på trissor, utdragsskivor. Bredd: 132 cm. Djup: 91 + 2x41, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador, missfärgningar

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 februari 2024
kl 20:26:33

12/2 20:21:33 1      Vinnande bud
12/2 20:22:00 1      justering av budtak